دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » مسوولان حامی فعالیت های سیاسی و اجتماعی جوانان استان باشند
مسوولان حامی فعالیت های سیاسی و اجتماعی جوانان استان باشند

مسوولان حامی فعالیت های سیاسی و اجتماعی جوانان استان باشند

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر گفت: مسوولان در فضاهای اجتماعی و سیاسی بجد از فعالیت های جوانان حمایت کنند.

سید اسماعیل موسوی روز یکشنبه در نشست با مشاوران فرمانداران در امور جوانان افزود: مخاطب اصلی ما در جامعه جوانان هستند و باید تا تحقق اهداف و اندیشه های کلی دولت در ارتباط با این قشر، آنان را همراهی و حمایت کنیم.

وی اضافه کرد: موانع بسیاری در این مسیر وجود دارد اما نباید ناامید شویم و باید آرام آرام برنامه هایی مناسب و مبنی بر واقعیت ها و داشته های موجود طراحی، تنظیم و اجرا کنیم.

موسوی اظهارکرد: در سال های اخیر فضای فعالیت های اجتماعی و سیاسی مطلوبی وجود نداشت و جوانان فضا و شرایط مناسبی برای فعالیت در این دوران نداشتند و گذر از این دوران و ورود به فضای بازتر و انجام اقدامات هدفمند سخت و نیازمند سعه صدر است.

وی با بیان این که استفاده از جوانان در سطوح مدیریتی رویکرد منطقی است، ادامه داد: باید امکان بکارگیری و بهره مندی از ظرفیت های جوانان درعرصه های مختلف فراهم شود و اصرار استاندار بوشهر نیز استفاده از جوانان به عنوان بخشداران و معاونان فرمانداران است.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر گفت: این رویکرد در استان بوشهر بجد پیگیری می شود و دراین ارتباط درهفته دولت همایشی با عنوان مدیران جوان برگزار می شود.

موسوی با اشاره به برنامه های هفته دولت افزود: برای هفته دولت امسال برنامه های فرهنگی و اجتماعی متعددی در سطح شهرستان ها، بخش ها و روستاها با همکاری دستگاه های اجرایی انجام می شود و تلاش شده است خدمات و عملکرد دولت را به شکل مطلوبی منعکس کنیم.

وی اضافه کرد: شعار هفته دولت امسال آرامش و امید است و دولت می خواهد آرامشی که بر جامعه حاکم است تداوم یابد.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز