هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » منابع آب آشامیدنی مردم استان بوشهر مدیریت شود
منابع آب آشامیدنی مردم استان بوشهر مدیریت شود

منابع آب آشامیدنی مردم استان بوشهر مدیریت شود


 

بوشهر- معاون امورعمرانی استانداری بوشهر گفت: دربحث منابع آب باید به گونه ای مدیریت کنیم که وضعیت این استان در این بخش درسال جاری بهتر از سال گذشته باشد و شرایط بهبود یابد.


 

 شاپور رستمی روزسه شنبه درنشست بررسی مشکلات آب آشامیدنی استان بوشهر افزود: با وحدت و همدلی که در میان مجموعه آب این استان وجود دارد بحرانی که در این زمینه ایجاد شد را پشت سر گذاشتیم.

وی اضافه کرد: اکنون وضعیت پایداری در این زمینه ایجاد شده که قابل تقدیر است ولی قانع نیستیم و آب آشامیدنی که در اختیار مردم قرار می گیرد باید کمیت و کیفیت مطلوب داشته باشد.

رستمی با اشاره به کاهش مشکلات آب در بخش شهری و روستایی اضافه کرد: با تقسیم کار موثری که درمجموعه آب استان شد مشکلات ایجاد شده در بسیاری از شهرها و روستاها برطرف شده است.

وی یادآورشد: در برخی مناطق آب به صورت نوبت بندی شده در اختیار مردم قرار می گیرد در حالی که این حق مردم است که در طول شبانه روز آب داشته باشند.

معاون استاندار بوشهر گفت: رعایت صرفه جویی در آب هم در مناطق شهری و هم مناطق روستایی، حفظ و نگهداری شبکه های انتقال و جلوگیری از انشعابات غیرمجاز باید بجد در دستور کار مجموعه آب قرار گیرد.

رستمی افزود: همچنین دستگاه هایی که به نوعی ارائه دهنده خدمات عمومی از جمله آب، برق، تلفن هستند به متقاضیانی که مجوز ساخت و یا پروانه پایان کار ندارند هیچ گونه انشعابی ندهند و شهرداری ها و دهیاری ها بر این امر نظارت جدی داشته باشند.

معاون امور عمرانی استانداری بوشهر گفت: مسوولان برای ارتقای کمیت و کیفیت آب آشامیدنی مردم این استان اهتمام بیشتری داشته باشند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز