هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » موفقیت های داخلی وخارجی دولت تدبیر وامید بخوبی اطلاع رسانی نشده است
موفقیت های داخلی وخارجی دولت تدبیر وامید بخوبی اطلاع رسانی نشده است

موفقیت های داخلی وخارجی دولت تدبیر وامید بخوبی اطلاع رسانی نشده است


مدیرکل سیاسی وانتخابات استانداری بوشهرگفت: دولت تدیبروامید درکمترازیک سال ازخدمت رسانی خود به توفیق های بسیار بزرگ درعرصه های داخلی وخارجی دست یافته است اما این موفقیت ها بخوبی اطلاع رسانی و منعکس نشده است.


 

سید اسماعیل موسوی رو سه شنبه درجلسه معارفه معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرمانداری دشتی و بخشدارجدید کاکی شهرستان دشتی افزود: حمایت قاطع مقام معظم رهبری ازعملکرد یک ساله دولت تدبیر و امید برای ما مایه افتخار، و دلگرمی برای خدمت رسانی بیشتر به مردم است.

وی درباره موفقیت های دولت تدبیر و امید بیان کرد: درعرصه اقتصادی دولت توانسته نرخ تورم را از بیش از۴۰ درصد به کمتر از ۲۶٫۵ درصد برساند و انتظار می رود تا پایان امسال به کمتر از۲۵ درصد برسد که این به معنی جلوگیری از افزایش قیمت ها نیست بلکه دولت توانسته شتاب رشد قیمت ها را کنترل وکاهش دهد.

موسوی اضافه کرد: درعرصه خارجی امروز وزیرامور خارجه و تیم مذاکره کننده هسته ای به عنوان سربازان دیپلماسی کشورمان تلاش های شبانه روزی برای احقاق حقوق مردم ودفاع از منافع ملی دارند وهمین تلاش ها بوده که سبب شد دیوار تحریم های ظالمانه دشمنان ترک بخورد وبسیاری ازتحریم های ظالمانه کاهش یابد.

وی ادامه داد: ملت مسلمان و روزه دارما دراین شب های قدربرای موفقیت سربازان دیپلماسی کشور برای موفقیت درمذاکرات وتحقق حقوق مسلم کشور دعا می کنند.

مدیرکل سیاسی وانتخابات استانداری بوشهربه روز جهانی قدس اشاره و اظهارکرد: روز جهانی قدس یکی ازیادگارهای ازشمند امام خمینی (ره) است وما امروز شاهدهستیم که رژیم اشغالگرقدس چگونه وحشیانه مردم مظلوم فلسطین و کودکان و زنان را درغزه بمباران وبه شهادت می رساند.

موسوی تاکیدکرد: وظیفه همه ما مسلمانان روز داراست که با شرکت گسترده در راهپیمایی روز قدس این جنایات و کشتارظالمانه مردم فلسطن را محکوم کرده و انزجارخود را از این جنایات به گوش جهانیان برسانیم.

وی جنایات گروهک تروریستی داعش درعراق وسوریه را یادآورشد گفت: امروز این کشتار وحشیانه مسلمانان با حمایت بعضی کشورهای اسلامی و درسکوت کشورهای غربی و مدعی دموکراسی انجام می شود وامیدواریم که هرچه زودترمردم و دولت مسلمان عراق و سوریه براین تروریست ها غلبه کنند و باعث خنثی شدن این توطئه دشمنان اسلام شوند.

دراین نشست حمید بردستانی به عنوان معاون جدید عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری دشتی و اسدالله حاجیانی را به عنوان بخشدارکاکی معرفی و ازخدمات هشت ساله علی زارعی به عنوان معاون سابق عمرانی وبرنامه ریزی فرمانداری دشتی تجلیل کرد

[information]ایرنا[/information]

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز