هرچه اکنون هستیم محصول افکاری است که سابقاً داشته ایم و حالا داریم.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » نجات دو راننده گریدرو لودر در دشتی
نجات دو راننده گریدرو لودر در دشتی

نجات دو راننده گریدرو لودر در دشتی

دو راننده گریدر ولودر که بر اثر گازگرفتگی بیهوش شده بودند توسط خادم شاهزاده محمد سهو نجات یافتند.

به گزارش نگین جنوب ، قربانعلی غنی فر با اشاره به نحوه نجات دو راننده در منطقه طسوج دشتی گفت: طهماسب کیومرثی ۵۰ ساله و حسین صابری ۲۵ ساله که رانندگان گریدر ولودر بودند مشغول کار در منطقه شاهزاده محمد بودند و شب در چادر خوابیده وپیک نیک روشن می کنند.

خادم شاهزاده محمد سهو وساکن روستای سهو که از عشایر دشتی است افزود: صبح بچه ها برایشان صبحانه می برند و هر چه صدایشان می زنند بلند نمی شوند و من که سه کیلومتر تا چادر فاصله داشتم خودم را به چادر رساندم و وقتی به چادر رفتم با دو جسد مواجه شدم.

وی ادامه داد: هر دونفرشان بیهوش بودند و از کیومرثی تنها صدای خفیفی می آمد ولی صابری کاملا بیهوش بود وبا دادن تنفس مصنوعی و آب کردن کشک محلی و قاطی کردن با آبلیمو و داروهای محلی ضد گاز گرفتگی و ریختن به حلقشان سعی کردم احیایشان کنم.

غنی فر اضافه کرد: سپس هر دو را در نیسان گذاشتم وبا سرعت راه افتادم به نحوی که پوسته ترمزم هم پاره شد ولنت ها هم صاف شده بود وبا مدد از خدا وتوسل به شاهزاده محمد آن ها را پس از یک ساعت به بیمارستان خورموج رساندم ودر بین راه نیز آب روی صورتشان می ریختم تا به هوش بیایند.

وی تصریح کرد: اورژانس بیمارستان زینبیه خورموج به خوبی وبا سرعت به مداوای آن ها پرداخت وتا ساعت ۴ به خوبی سلامتیشان را باز یافته بودند.

این خادم شاهزاده با اشاره به مشکلات امامزاده شاه زاده محمد سهو گفت: متاسفانه کسی توجهی به امام زاده نمی کند ودر حالیکه از دوران نمایندگی شهریاری و دولت های قبل تا کنون مدام نامه نگاری کرده ایم اما هنوز مشکل این امام زاده حل نشده است.

وی خاطرنشان کرد:امام زاده جاده ندارد وساختمانش هم در حال تخریب است و با بارندگی آب از سقف گنبد به داخل نفوذ می کند و از مسئولین تقاضا داریم به این امر رسیدگی کنند.

غنی فر افزود: امام زاده شاهزاده محمد در منطقه کوهستانی طسوج و نزدیک به روستای سهو قرار دارد واز فرزندان امام زین العابدین است.

منبع:خبر دشتی

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز