باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » نقشه شیطانی دو زن شیاد برای فریب رانندگان
نقشه شیطانی دو زن شیاد برای فریب رانندگان

نقشه شیطانی دو زن شیاد برای فریب رانندگان

چند روز پیش مرد راننده ای دو زن جوان را به عنوان مسافر سوار خودروی سواری اش کرد و به سمت شهرستان بهارستان در غرب تهران حرکت کرد.

جام جم : دو زن که با همدستی دو سارق سابقه‌دار، رانندگان را شکار کرده و به بهانه ایجاد مزاحمت آنها را کتک زده و خودرویشان را سرقت می‌کردند، در جریان آخرین دزدی خود دستگیر شدند.

چند روز پیش مرد راننده ای دو زن جوان را به عنوان مسافر سوار خودروی سواری اش کرد و به سمت شهرستان بهارستان در غرب تهران حرکت کرد.

زمانی که راننده به شهرک صالحیه این شهر رسید، دو مسافر زن که ادعا می کردند با هم خواهر هستند به بهانه این که کیف پول شان را گم کرده اند از راننده خواستند مقابل خانه ای توقف کند که آنها کرایه را برایش بیاورند. پس از رسیدن به مقصد، دو مرد با پیاده شده از خودرویی به سمت راننده آمده و او را به شدت کتک زدند. دو زن جوان هم قصد سرقت خودرو را داشتند که با دخالت شاهدان ماجرا ناکام ماندند.

اهالی یکی از زن ها و دو مرد همدستش را دستگیر کردند اما زن دیگر موفق به فرار شد. ماموران که از طریق تماس اهالی متوجه ماجرا شده بودند، خود را به آنجا رسانده و سه متهم دستگیر شده و شاکی را به پلیس آگاهی منتقل کردند.

ابتدا شاکی به افسر پرونده گفت: در محل حادثه منتظر بودم تا یکی از زن ها از خانه کرایه بیاورد که این دو مرد از راه رسیده و مرا به شدت کتک زدند. آنها با هم همدست بودند و می خواستند خودرویم را سرقت کنند.

با طرح این شکایت، ماموران به تحقیق از سه متهم پرونده پرداخته که آنها مدعی شدند، دو زن مسافر از اقوام آنها بوده و راننده مزاحم آنها شده بود، به همین دلیل او را کتک زدند و سرقتی در کار نبوده است.

در حالی که تحقیقات از آنها و جستجو برای دستگیری دیگر همدست فراری آنها ادامه داشت، ماموران در بررسی بانک مجرمان حرفه ای متوجه شدند این سه نفر سابقه سرقت، کیف قاپی و زورگیری دارند و حتی متهم زن که مونا نام دارد، چند ماه پیش با سپردن وثیقه از زندان آزاد شده است.

با مشخص شدن این موضوع، روند رسیدگی به پرونده وارد مــــرحله جدیدی شد و متــــهمان تحت بازجویی دوباره قرار گرفتند. یکی از متهمان به نام وحید به افسر بازجو گفت: من و همدستانم بر اساس نقشه، سرقت هایمان را انجام می دادیم. مونا و مریم ـ متهم فراری ـ به عنوان مسافر سوار خودروهای پراید، پژو و سمند در شهر تهران و شهرستان بهارستان در غرب استان تهران می شدند و در میانه راه، مدعی می شدند کیفشان گم یا سرقت شده است. با این ترفند و به بهانه آوردن پول، راننده را به محلی خلوت کشانده و دقایقی بعد من و همدستم به رانندگان حمله کرده و پس از کتک زدن راننده، خودرو را سرقت می کردیم.

در ادامه تحقیقات، دیگر عضو فراری این باند دو روز پیش دستگیر شد.

سرهنگ داوود عبدالمالکی، فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان در گفت وگو با جام جم اعلام کرد: با اعتراف اعضای این باند به سرقت از رانندگان، برای آنها قرار قانونی صادر شد و تحقیقات تکمیلی از متهمان برای مشخص شدن دیگر جرایمشان ادامه دارد. افرادی که در دام اعضای این باند گرفتار شده اند، می توانند با حضور در پلیس آگاهی این شهر از متهمان شکایت و پرونده هایشان را پیگیری کنند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز