مرد پارسی دروغ نگوید حتی بهنگام مرگ در جنگ (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶
خانه » استان ها » جنوبي » بوشهر » نمرات آزمون استخدامی تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی اعلام شد
نمرات آزمون استخدامی تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی اعلام شد

نمرات آزمون استخدامی تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی اعلام شد

از سوی استانداری بوشهر
نمرات آزمون استخدامی تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی اعلام شد
 استانداری بوشهر نمرات آزمون استخدامی تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی را در سایت natayej.karmaniran.ir اعلام کرد.

 

به گزارش نگین جنوب، به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، نمرات آزمون استخدامی مورخ ۲۳/۰۳/۱۳۹۱ ، موضوع” مرحله دوم تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی دستگاه‌های اجرایی استان ” از محل مجوز شماره ۲۹۹۱۶/۹۰/۲۲۰ مورخ ۲۴/۱۱/۱۳۹۰ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور اعلام شد.

بر اساس این گزارش متقاضیان می‌توانند با استفاده از کد ملی، نام و نام خانوادگی و شماره داوطلبی، نمرات اولیه خود را مشاهده کنند، بدیهی است نمرات اعلام شده در سایت به منزله قبولی داوطلبان تلقی نمی‌شود.

داوطلبان می‌توانند از طریق لینک موجود در سایت فوق‌الذکر و یا مستقیما از طریق آدرس natayej.karmaniran.ir نمرات خود را مشاهد کنند.

لیست نهایی داوطلبان پذیرفته شده در آزمون نیز به دستگاه‌های اجرایی ذیربط ارسال شده است و دستگاه‌های اجرایی موظفند به محض دریافت اطلاعات به نحو مطلوب به داوطلبان اطلاع رسانی کنند.

برای دستگاه‌های اجرایی که مطابق بند ۱۱ آگهی استخدامی آزمون مذکور متقاضی برگزاری مصاحبه تخصصی بوده‌اند لیست ۳ برابر ظرفیت جهت انجام مصاحبه تخصصی و برای دستگاه‌هایی که تمایل به برگزاری مصاحبه تخصصی تمایلی نداشته‌اند لیست ۵/۱ برابر جهت معرفی به هسته گزینش ارسال شده است.

متقاضیانی که امکان رؤیت نمرات خود از طریق سامانه را ندارند می‌توانند از سیزدهم دیماه به کارگزینی دستگاه‌های ثبت نامی خود مراجعه و نمرات خود را دریافت کنند.

شایان ذکر است مطابق بند ۸ آگهی استخدامی داوطلب با هر نمره کسب شده در آزمون که به هر دلیل

( از جمله عدم تطبیق رشته تحصیلی داوطلب با شرایط احراز مندرج در آگهی، شرایط سنی داوطلب، مدت قرارداد لازم و …) فاقد شرایط لازم جهت شرکت در آزمون بوده‌اند از ادامه روند استخدامی حذف شده‌اند و یا در ادامه حذف خواهند شد.

براساس این گزارش قبول شدگان نهایی با در نظرگرفتن سوابق کاری داوطلبان و با رعایت تمامی سهمیه‌های قانونی از جمله سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران، سهمیه ۵ درصد سایر ایثارگران، سه درصد معلولین عادی و … اعلام شده‌اند.

داوطلبان درصورت هرگونه ابهام می‌توانند به کارگزینی دستگاه‌های اجرایی ثبت نامی خود مراجعه کنند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز