بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶
خانه » آخرين اخبار » هشت هزار واحد مسکن مهر تا پایان امسال در بوشهر تکمیل می شود
هشت هزار واحد مسکن مهر تا پایان امسال در بوشهر تکمیل می شود

هشت هزار واحد مسکن مهر تا پایان امسال در بوشهر تکمیل می شود


معاون امورعمرانی استانداری بوشهرگفت: هشت هزار واحد مسکن مهر در این استان دردست ساخت است که با توجه به پیشرفت ۷۰ درصدی تلاش می شود تا پایان امسال تکمیل و به متقاضیان واگذار شود.


  شاهپوررستمی روز دوشبنه درنشست شورای تامین مسکن شهرستان دشتی افزود: تاکنون ۳۰ هزار واحد مسکن مهر در استان بوشهر تکمیل و به بهره برداری رسیده است و تلاش می شود.

وی اضافه کرد: دربازدیدی که ازپروژه ۴۳۰ واحدی مسکن مهر شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی صورت گرفت روند اجرای کار و مشکلات و کاستی های فاز های یک، د و سه مطرح و به دقت مورد بررسی قرارگرفت.

رستمی بیان کرد: مسوولان اجرایی و نظارتی مسکن مهر شهر خورموج دردوسال اخیر بخوبی به وظایف خود عمل نکرده اند و این امر سبب بروز مشکلات اساسی و نواقص عمده درپروژه مسکن مهر این شهر شده است.

وی تاکید کرد: کاستی های پروژه ۴۳۰ واحدی خورموج شامل نصب و راه اندازی نشدن آسانسور، نداشتن روشنایی معابر و فضای درونی پروژه مسکن مهر، افت فشار آب درطبقات بالا و نداشتن مخزن ذخیره آب، فاضلاب وساخت پارکینگ و مشکلات فنی برخی واحد ها است.

رستمی ادامه داد: برخی دستگاه های اجرایی نیز باید درزمینه حل مشکلات این پروژه ازجمله ساخت بازارچه، مسجد ومدرسه اقدام می کرده اند که هنوز اقدامی نشده است.

وی گفت: مقررشده شهرداری خورموج درزمینه احداث فضای سبز، پارک و بهبود وضعیت معابردسترسی پروژه مسکن مهر خورموج هرچه زودتر اقدام کند تا مردم محروم و قشرضعیف جامعه که دراین واحدها ساکن هستند از مزایای آن بهره مند شوند.

معاون امورعمرانی استانداری بوشهر افزود: برای بهبود و تسریع دراجرای پروژه مسکن مهر دراستان بوشهر مقرر شد اعضای شورای تامین مسکن استان هرهفته به یکی ازشهرستان های استان سفر و ضمن بازدید میدانی از پروژه ها مشکلات وکمبودهای آنها را بررسی کنند.

رستمی از پروژه ۱۳۰ واحدی مسکن خیرساز شهر خورموج بازدید کرد و گفت: این واحد ها بیش از۹۰ درصد پیشرفت دارند و با کیفیت خوبی هم ساخته شده اند که بزودی تحویل متقاصیان می شوند.

وی درمورد مسکن ۳۶ واحدی جوانان خورموج اظهار کرد: این پروژه که درسال ۸۶ آغازشده فقط ۴۰ درصد پیشرفت دارد وچند سال است که عملیات اجرایی آن متوقف شده وسرمایه جوانان این شهردرحال ازبین رفتن است.

ستیم اضافه کرد: ازطریق اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شرکت مسکن جوانان استان بوشهر موضوع این پروژه تا حصول نتیجه بجد پیگیری شود.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز