پس به یاد من باشید تا به یاد شما باشم (خداوند)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶
خانه » آخرين اخبار » هیچ قدرتی نمی‌تواند ملت ایران را مهار کند !!
هیچ قدرتی نمی‌تواند ملت ایران را مهار کند !!

هیچ قدرتی نمی‌تواند ملت ایران را مهار کند !!

رییس‌جمهور تأکید کرد: هیچ قدرتی نمی‌تواند ملت ایران را مهار کند؛ البته ممکن است موانعی در مسیر حرکت ملت ایجاد کند اما ملت ایران مانند رودخانه عظیمی است که هرگونه مشکل و مانعی را در مسیر حرکت خود از بین خواهد برد.

به گزارش نگین جنوب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور در‌ مراسم افتتاح همزمان پروژه‌های عمرانی و صنعتی استان فارس با بیان اینکه اگر‌کشور پیشرفت‌کرده و آباد شود همه از آن بهره‌مند‌ خواهند بود،‌ گفت: رسیدن به این مقصود نیازمند‌ کمک، پشتیبانی، همدلی و همکاری همه مردم و مسئولان است؛ همه باید دست به دست هم داده و با نگاهی که موجب حرکت و انجام امور باشد، کارها را دنبال کنیم.

وی با بیان ایکه امروز ملت ایران منسجم و متحد با یکدیگر بوده و اخبار پیشرفت‌های ملت، روزانه در جهان منتشر می‌شود، گفت: پیشرفت‌های ملت ایران به‌قدری بزرگ است که برخی نمی‌توانند و یا نمی‌خواهند که آنها را باور کنند و اگر ملت ایران همه قله‌های علم جهان را فتح کند نیز این دسته آن را انکار خواهند کرد.

رئیس جمهور تصریح‌کرد:‌ باید سرو قامت ملت ایران به‌قدری خود را در دنیا بالا بکشد‌که هیچ‌کس نتواند آن را انکار کند‌ و این شدنی است؛ مهم نیست که دیگران در مورد ما چه می‌گویند بلکه آنچه اهمیت دارد‌کاری است‌ که باید انجام شود.

احمدی نژاد با بیان اینکه ملتی‌که پیشرفته باشد اگر همه شیاطین هم بخواهند،‌ نمی‌توانند عظمت آن را انکار‌کنند،‌ اظهار داشت:‌ امروز علی‌رغم همه بداخلاقی‌ها حرکت ملت ایران به‌سمت قله‌های پیشرفت با سرعت روزافزون انجام می‌شود.

وی با تأکید بر “باید نگاه ما به قله‌های بلند و نقطه اوج کارها باشد” اظهار داشت:‌ معنای این حرف آن نیست‌که ما به همه آن چیزی‌که می‌خواهیم می‌رسیم اما کسی‌که قله را هدف‌گیری می‌کند مطمئناً به دستاوردهای بالاتری خواهد رسید.

رئیس جمهور اظهار داشت: اگر ما تصمیم بگیریم‌که باید در دنیا پیشگام و پیشرو باشیم، آنگاه سرعت حرکت ما بسیار بالاتر خواهد بود.

احمدی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پروژه‌هایی که امروز به‌طور همزمان در استان فارس به بهره برداری رسید، تصریح کرد: راه، پایه و مقدمه پیشرفت است که امروز خوشبختانه شبکه حمل و نقلی در کشور به‌خصوص در استان فارس به‌سرعت در حال گسترش بوده امیدوارم شبکه حمل و نقلی این استان هرچه سریع‌تر کامل شود.

وی با اشاره به بهره برداری فولاد پاسارگاد، این پروژه را کاری بزرگ برشمرد‌ و تصریح‌کرد: ایجاد صنایع بزرگ در این استان از خواسته‌های مردم در سفرهای اول و دوم دولت به استان فارس بود و خوشحالیم که امروز موتور صنعت استان روشن است.

رییس‌جمهور همچنین از مسئولان خواست تا با هماهنگی با محیط زیست حلقه‌های صنعت فولاد از جمله استفاده از معادن استان و ایجاد صنایع پایین‌دستی نیز تکمیل شود تا در استان فارس مجموعه کاملی از صنعت فولاد ایجاد گردد.

احمدی‌نژاد همچنین به مدیران و مسئولان کارخانه فولاد پاسارگاد توصیه کرد تا در کنار پرداختن به کار خود از مردم و جوانان استان و به‌ویژه مردم شهرستان کوار پشتیبانی کرده نسبت به امور کارگران و تلاشگران این مجموعه نیز حساس باشند.

پیش از سخنان رییس جمهور غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت، نیکزاد وزیر راه و شهرسازی و عابدین، استاندار فارس گزارشی از اقدامات انجام شده در این استان را ارائه کردند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز