شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۱ دی ۱۳۹۶
خانه » آخرين اخبار » پیروزی ۳ بر ۱ ایرانجوان خورموج برابر بعثت کرمانشاه
پیروزی ۳ بر ۱ ایرانجوان خورموج برابر بعثت کرمانشاه

پیروزی ۳ بر ۱ ایرانجوان خورموج برابر بعثت کرمانشاه

پیروزی ۳ بر ۱ ایرانجوان خورموج برابر بعثت کرمانشاه

ایرانجوان خورموج ۳ بعثت کرمانشاه ۱

نتیجه بازی ایرانجوان خورموج برابر بعثت کرمانشاه

برتری پرگل ایرانجوان خورموج برابر بعثت کرمانشاه


از سری مسابقات زیرگروه لیگ دسته اول کشور عصر امروز ایرانجوان خورموج میزبان بعثت کرمانشاه بود این دیدار که برای هر دوتیم از حساسیت ویژه ای برخوردار بود در حضور ۴۰۰۰ هوادار پرشور ایرانجوان برگذار و هر دوتیم با امید کسب سه امتیاز بازی را آغاز کردند.

چهارشنبه ۹۴/۱/۲۶ ورزشگاه تختی خورموج

گلها :مهدی جمالی دقیقه ۹

خضر باغبانی دقیقه ۳۶

سعید دشتستانی دقیقه ۶۷

بازیکنان ایرانجوان:جاسم یاسرالهی

مهدی تنو( کاپیتان)سعید صداقت خضرباغبانی – حامد رضا پور احمد محمدیان-عباس رضایی حقیقی علیرضا زارعی – سعید دشتستانی

مهدی جمالی – یاسر فبضی

از سری مسابقات زیرگروه لیگ دسته اول کشور عصر امروز ایرانجوان خورموج میزبان بعثت کرمانشاه بود این دیدار که برای هر دوتیم از حساسیت ویژه ای برخوردار بود در حضور ۴۰۰۰ هوادار پرشور ایرانجوان برگذار و هر دوتیم با امید کسب سه امتیاز بازی را آغاز کردند.

ابولی سرمربی باهوش ایرانجوان با ترکیبی کاملاً هجومی و به قصد برد و ماندن در کورس مدعیان صعود قدم به این دیدار گذاشته بود بازی با حملات بی امان ایرانجوان آغاز و پس از چند رفت و برگشت روی ارسال بلند یاسرالهی و ضربه سر فیضی مهاجم تازه به خدمت گرفته ایرانجوان سعید دشتستانی میرفت که با گلر حریف تک به تک شود که با خطای مدافع تیم بعثت متوقف گردید و داور بی درنگ وبا نشان دادن نقطه پنالتی باعث شور ونشاط بی حد تماشاگران گردید.

 ضربه پنالتی مهدی جمالی توسط دروازه بان بعثت برگشت داده شد ولی جمالی گریزپا توپ برگشتی را به زیبایی وارد دروازه کرد این گل که در دقیقه ۹به ثمر رسید نوید یک بازی پرگل را به هواداران خونگرم ایرانجوان داده

پس از گل باز هم این شاگردان ابولی بودند که با در اختیار گرفتن توپ و میدان فشار مضاعفی را جهت به ثمر رساندن گل دوم بر روی دروازه تیم بعثت تدارک دیدند و جهت رسیدن به این هدف سانتر از جناحین را در دستور کار خود قرار دادند اما مدافعین قدبلند بعثت تا دقیقه ۳۶در برابر این تاکتیک مقاومت نمودند و سرانجام در دقیقه ۳۶برروی ارسال زیبایی از جناح راست خضرباغبانی مدافع پیش تاخته ایرانجوان با ضربه سر توپ را به دروازه حریف کوبیده که دروازه بان این توپ را از درون دروازه بیرون کشید ولی با جاگیر خوب کمک داور و اعلام گل توسط داور ورزشگاه منفجر گردید.

 در این لحظه محسن گروسی سرمربی بعثت که اصلاً گمان نمیکرد تیمش این چنین در باتلاق ایرانجوان گرفتار شود با حمله به داور و دادوفریاد اعتراض خود را به تصمیم داور اعلام نمود و براثر پافشاری برروی اعتراض بی مورد خود باعث شد که داور مسابقه با نشان دادن کارت قرمز او را از زمین اخراج نماید سر انجام پس از هفت دقیقه تاخیر مجدداً بازی آغاز و ایرانجوان که انگار خیال داشت انتقام دو مساوی در خانه را از بعثت نگون بخت گرفته همچنان به حملات پر دامنه خود ادامه داده ولی تا پایان نیمه نخست توپ دیگری از خط دروازه ها عبور ننمود و نیمه اول با حساب دو بر صفر به سود میزبان به پایان رسید.

با آغاز نیمه دوم مشخص گردید که ابولی باز هم شاگردانش را برای گلهای بیشتر تشویق و روانه میدان کرده بازی تا دقیقه ۶۸ با حالتی متعادل دنبال میشد اما ایرانجوان بر روی ضدحملات فوق العاده خطرناک نشان میداد و مشخص بود که ابولی برای تمام لحظات بازی برنامه دارد .

در دقیقه ۶۸ ضربه کرنر به احمد محمدیان رسید و او با ارسالی دقیق توپ را برای دشتستانی ساخته و پرداخته نمود که سعید نیز به خوبی قدر این توپ را دانسته و با ضربه ای اکروباتیک به زیبایی گل سوم را وارد دروازه تیم از هم پاشیده بعثت نمود با این گل بار دیگر ورزشگاه تختی بحالت انفجار رسید.

 بعثت که یکی از مدعیان صعود محسوب میشد هیچگاه گمان نمیکرد این چنین در دام تیم بی بضاعت ایرانجوان گرفتار گردد بازیکنان این تیم که شوک ناشی از خوردن سه گل آنان را عصبی کرده بود با اعتراضات مداوم به داور سعی در اثرگذاری بر روی تصمیمات او راداشتند که تا حدودی نیز موفق به این کار شدند و در یک درگیری داور را وادار به دادن کارت قرمز به باغبانی مدافع ارزشمند ایرانجوان نمودند.

 با اخراج باغبانی ایرانجوان همچنان و ده نفره باز هم دست بردار نبود و با حملات پی در پی صاحب موقعیتهای بسیار مناسبی گردید که با کم دقتی مهدی جمالی این موقعیتها یکی پس از دیگری به هدر رفت در دقیقه ۸۷بر اثر تعلل مدافعین ایرانجوان بازیکن بعثت توانست یکی از گلها را جبران نماید ولی هفت دقیقه وقت اضافه هم نتوانست به این تیم جهت فرار از شکست کمکی نموده و سر انجام این بازی پر حاشیه با نتیجه ۳بر۱به سود ایرانجوان به پایان رسید تا امیدهای این تیم محبوب همچنان جهت صعود زنده بماند.

حواشی مسابقه :

محسن گروسی بازیکن نام آشنای استقلال وپاس تهران که جهت هدایت تیم بعثت در ۱۰ بازی مبلغ یکصدمیلیون تومان دریافت نموده پس از اخراج توسط تماشاچیان فهیم خورموجی تشویق شد.

حاج غلام طبق روال گذشته و در کنار مدیر فنی ایرانجوان این بازی را با نگرانی خاصی تماشا کرد.

نجفی رئیس هیات فوتبال استان با حضور در ورزشگاه به شدت مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت.

بازار پرتاب ترقه مثل بازی های قبلی باز هم داغ بود که این بار متاسفانه توسط داور و ناظر مسابقه گزارش گردید که این عمل ناپسند ممکن است تبعات بدی برای ایرانجوان در پی داشته باشد.

ناظر این دیدار که از تهران اعزام شده بود با مراجعه به حامد منفرد سرپرست ایرانجوان خواستار خاموش نمودن بلندگوی تماشاچیان گردید، که این کار صورت پذیرفت

بنر بسیار بزرگی حاوی عکس های بازیکنان و کادر فنی و مدیریتی ایرانجوان در سمت شرقی ورزشگاه نصب شده بود

در پایان مسابقه بازیکنان و هواداران ایرانجوان امیدوارانه ورزشگاه راترک نمودند

آنالیز کوتاه از مسابقه ایرانجوان با بعثت کرمانشاه

پیروزی امروز بجز درایت کادر فنی علت دیگری هم داشت اونم بازی خوب و بدون اشتباه خط دفاعی ایرانجوان بود هر چقدر خط هافبک روز کم فروغی داشت و میانه میدان و جنگ مالکیت را به هافبک های حریف واگذار کرد خط دفاع اما پر فروغ ظاهر شد و میتوان گفت هیچ اشتباه تاثیرگذاری مرتکب نشدند البته با تعویض های خوب کادر فنی میانه میدان از دست حریف خارج شده مخصوصاً بهادر با اومدنش به خوبی میانه میدان را در اختیار گرفت.

در خط حمله نیز روز پرفروغی داشتیم دشتستانی که تو بازی رفت بسیار سر در گم ظاهر شده بود تو این بازی وبا حمایت خوب جمالی و مخصوصاً فیضی یک پنالتی گرفت و یک گل نیز به ثمر رساند که آمار بسیارخوبی جهت یک مهاجمه مهدی جمالی ذوندگی خوبی داشت ولی طبق معمول در زدن ضربات آخر دقت نکرد. یاسرفیضی بدون اغراق فراتر از انتظار ظاهر شد شرکت در حمله و بازگشت به عقب جهت کمک به دفاع همراه با دوندگی بالا از او مهره ای اثرگذار ساخته بود

گل اول حاصل قدرت خوب سرزنی او بود که با این گل زودهنگام فشار و استرس از دوش تیم برداشته شد

جاسم هم که طبق معمول عالی بود و تو خروجهاش بسیار هوشیارانه و بدون اشتباه ظاهر شد.

تهیه وتنظیم :عبدالمجیددشتی منش

منبع:ترنم دشتی

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز