کسی را که به تو شنا یاد داد، غرق مکن.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » کمیته همسان‌سازی نرخ کار و خدمات مختلف در پارس جنوبی راه‌اندازی شد
کمیته همسان‌سازی نرخ کار و خدمات مختلف در پارس جنوبی راه‌اندازی شد

کمیته همسان‌سازی نرخ کار و خدمات مختلف در پارس جنوبی راه‌اندازی شد

مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی گفت: برای همسان‌سازی نرخ کار و خدمات مختلف درشرکت‌های مستقر در پارس جنوبی کمیته همسان‌سازی در منطقه راه‌اندازی شده است.

مهدی یوسفی صبح امروز در نشست با مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی  در پارس جنوبی با بیان اینکه صنایع پتروشیمی در عسلویه نقش مهم و اساسی درتوسعه منطقه دارند اظهار کرد: حمایت همه‌جانبه از توسعه صنایع پتروشیمی از اولویت‌های سیاست‌های اقتصادی وزارت نفت است.

وی با بیان اینکه پتروشیمی یکی از ستون‌های اقتصاد کشور است تصریح کرد:  منطقه پارس جنوبی بالاترین ظرفیت توسعه صنعت پتروشیمی در کشور و حتی جهان را دارد که اکنون توسعه این صنایع و صنایع پایین دستی در دستور کار قرار دارد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با اشاره به اینکه شرکت‌های پتروشیمی در منطقه ویژه پارس نقش مهم و اساسی در توسعه منطقه دارند افزود:  برای برطف شدن مشکلات واحدهای پتروشیمی منطقه راهکارهای مهم و اساسی در حال طراحی است.

یوسفی با بیان اینکه دروازه‌های گمرکی منطقه ویژه پارس جنوبی باید کاهش یابد گفت: برای تسریع در ترخیص و یا صادرات محصولات پارس جنوبی  کاهش دروازه‌های گمرکی مد نظر قرار دارد که برای این مهم کارشناسان این بخش فعال شده‌اند.

وی، از فعال شدن کمیته همسان‌سازی نرخ کار و خدمات مختلف در پارس جنوبی  خبرداد و گفت: برای همسان‌سازی نرخ کار و خدمات مختلف درشرکت‌های مستقر در پارس جنوبی کمیته همسان‌سازی در منطقه راه‌اندازی شده است.

مدیرعامل منطقه پارس جنوبی با تاکید بر توجه به توانمندسازی و افزایش مهارت‌های نیروهای بومی افزود: با برنامه‌های تدوین شده نیروهای بومی در منطقه پارس جنوبی در رشته‌ها و بخش‌های مختلف گازی، پتروشیمی و دیگر بخش‌های مورد نیاز منطقه مهارت افزایی و توانمند می‌شوند.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز