اتحادتان را در تمام زندگی حفظ کنید تا همیشه پایدار و سرافراز باشید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » ۱۵ پایگاه انتخاب رشته در استان بوشهر ایجاد شده است
۱۵ پایگاه انتخاب رشته در استان بوشهر ایجاد شده است

۱۵ پایگاه انتخاب رشته در استان بوشهر ایجاد شده است


مسئول مشاوره تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: همزمان با اعلام نتایج کنکور سراسری و آغاز فرایند انتخاب رشته داوطلبان ۱۵ پایگاه انتخاب رشته در استان بوشهر از ۱۵ مرداد آغاز بکار می‌کند.


سید عبدالحمید حسینی بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه آزمون سراسری امسال در استان بوشهر ۱۳ هزار و ۵۹۵ داوطلب داشت اظهار کرد: از این داوطلبان ۶۳ درصد آن‌ها زن و ۳۷ درصد مرد بودند.

وی با اشاره به اینکه تمامی شرکت کنندگان مجاز به انتخاب رشته هستند اظهار کرد: همزمان با اعلام نتایج کنکورسراسری و آغاز فرایند انتخاب رشته  داوطلبان ۱۵ پایگاه انتخاب در استان بوشهر از ۱۵ مرداد آغاز بکار می‌کند.

مسئول مشاوره تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهربا بیان اینکه پایگاه انتخاب رشته در تمام شهرستانهای ۱۰ گانه استان فعال می‌شود تصریح کرد: ۱۵ پایگاه انتخاب رشته وابسته به اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر فعالیت مشاوره‌ای انتخاب رشته کنکور درایام انتخاب رشته در دو نوبت صبح و عصر در شهرستانها و مناطق استان بوشهراز ۱۵  تا ۲۲مرداد برگزار می‌کند.

حسینی با بیان اینکه در این پایگاه‌ها مشاوران مجرب و متخصص در انتخاب رشته کنکوربا دانش‌آموزان همکاری می‌کنند خاطرنشان کرد: این مشاوران علاوه برارائه خدمات انتخاب رشته به کمک نرم افزارهای انتخاب رشته ، خدمات مشاوره‌ای و راهنمایی‌های لازم در مورد رشته و دانشگاه را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهند .

وی با بیان اینکه انتخاب رشته دقیق و موفق، مهم‌ترین عامل رسیدن به موفقیت و آینده ای روشن است گفت: یکی از انتخاب‌های مهم و سرنوشت‌ساز هر فرد در پایان دوره دانش‌آموزی انتخاب رشته تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل است.

مسئول مشاوره تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه به داوطلبان توصیه می‌شود از مراجعه به مراکز غیرمجاز انتخاب رشته خودداری و برای انتخاب رشته به مراکز مشاوره و راهنمایی آموزش و پرورش مراجعه کنند افزود: در این پایگاه‌ها مشاوران مجرب‌ علاوه بر ارائه خدمات انتخاب رشته به کمک نرم افزار‌های انتخاب رشته، مشاوره و راهنمایی‌های لازم و اطلاعات مربوط به هر رشته و دانشگاه را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهند.

حسینی با تاکید بر این که انتخاب رشته با توجه به علاقه مندی، توانایی، رتبه و تراز دانش آموز با استفاده از نرم افزار استخراج و در اختیار داوطلب قرار می گیرد گفت: با توجه به انتخاب رشته رایانه‌ای، وضعیت خانوادگی، شرایط اقتصادی و مؤلفه‌های روانشناختی توسط مشاور بررسی و راهنمایی و مشاوره فردی ارائه می‌شود.

 

[information]خبرگزاری تسنیم[/information]

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز