قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » ۵۰ دوربین کنترل سرعت هوشمند در جاده‌های استان بوشهر نصب می‌شود
۵۰ دوربین کنترل سرعت هوشمند در جاده‌های استان بوشهر نصب می‌شود

۵۰ دوربین کنترل سرعت هوشمند در جاده‌های استان بوشهر نصب می‌شود

مدیرکل حمل ونقل و پایانه‌های استان بوشهر گفت: ۵۰ دوربین کنترل سرعت هوشمند در محورهای مختلف استان بوشهر با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال نصب می‌شود.

با بیان اینکه نصب دوربین کنترل سرعت  هعوشمند درجاده‌های استان بوشهر نقش مهمی در کاهش تصادفات دارد اظهار کرد: هم اینک ۲۱ دوربین جاده‌ای در ۴۲ محور ارتباطی استان بوشهر فعال است.

وی با اشاره به اینکه از این دوربین‌های کنترل سرعت خودروها درجاده‌های استان  ۱۲دوربین آن در نقاط حساس و پرتردد نصب شده تصریح کرد:
دوربین‌های کنترل سرعت اثرات قابل توجه‌ای در کاهش تصادفات داشته است.

علم ،با بیان اینکه دوربین کنترل سرعت هوشمند  اینکه در محور بوشهر برازجان نصب شده است گفت: در ۵۰ کیلومتر از محور بوشهر به برازجان شش دوربین کنترل سرعت هوشمند مبدا و مقصد نصب شده  که نقش مهمی در کاهش تصادفات و تخلفات داشته است.

مدیرکل حمل ونقل و پایانه‌های استان بوشهر با بیان اینکه این  دوربین‌ها به مرکز پلیس راه بوشهر و مرکز کشور متصل می‌شود گفت: برای نصب این تجهیزات ۱۰ میلیاردریال سرمایه‌گذاری شده است.

وی با اشاره به اینکه امسال ۴۰ میلیارد ریال در تجهیز جاده‌های استان بوشهر به دوربین‌های کنترل سرعت هوشمند سرمایه‌گذاری می‌شود گفت: ۳۸ دوربین در محور چغادک به عسلویه، ۴ دوربین در جاده برازجان به دالکی، و ۸ دوربین در محور گناوه به برازجان امسال نصب می‌شود.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان بوشهر بر تجهیز راه‌های اصلی استان بوشهر به  سیستم کنترل  سبقت غیرمجاز تاکید کرد و گفت: تجهیز بزرگراه‌های استان بوشهر به دوربین‌های کنترل سرعت و راه‌های اصلی دوطرفه به سیستم های کنترل سبقت غیرمجاز می‌تواند گامی موثر در راستای کاهش شدت تصادفات و تلفات ناشی از آن باشد.

علم مهمترین فاکتورهای موثر در بهبود ایمنی راه‌ها را آموزش مهارتی زودبازده دانست و گفت: آموزش‌های عمومی موثر درمیان مدت و بلند مدت و اجرای مقررات به عنوان زودبازده ترین راهکار، نظارت و ارزیابی و تامین استانداردها و انجام اقدامات کم هزینه است.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز