عشق، فراموش كردن خود در وجود كسی است كه همیشه و در همه حال ما را به یاد دارد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرين اخبار » ۱۰۰ فضای آموزشی آماده میزبانی از ۹ هزار دانش‌آموز در دشتی
۱۰۰ فضای آموزشی آماده میزبانی از ۹ هزار دانش‌آموز در دشتی

۱۰۰ فضای آموزشی آماده میزبانی از ۹ هزار دانش‌آموز در دشتی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی گفت: صد فضای آموزشی مهیای ۹ هزار و ۹۰۰ دانش‌آموز برای سال تحصیلی جدید در دشتی است.

 

۱۰۰ فضای آموزشی آماده میزبانی از ۹ هزار دانش‌آموز در دشتی

به گزارش نگین جنوب احمد طیبیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: در دوره ابتدایی مجموعا ۵۱ واحد آموزشی داریم که ۱۶ واحد شهری و ۳۵ واحد روستایی است، در مقطع متوسطه اول ۲۶ واحد آموزشی که ۱۴ واحد شهری و ۱۲ روستایی است و مقطع متوسطه عمومی ۱۵ واحد آموزشی داریم که ۱۳ واحد شهری و یک واحد روستایی است.

وی ادامه داد: چهار مرکز آموزشگاه فنی و حرفه‌ای شهری آماده پذیرش دانش‌آموزان هستند و چهار مراکز کاردانش نیز داریم که سه مرکز آن شهری و یک واحد روستایی است و در بخش استثنایی یک واحد آموزشی در مرکز شهرستان فعالیت می‌کند.

طیبیان خاطرنشان کرد: در دوره ابتدایی ۵ هزار و ۲۱۱ دانش‌آموز حضور خواهند یافت که ۳ هزار و ۹۱۲ نفر شهری و مابقی روستایی هستند و در دوره متوسطه اول هزار و ۲۹۰ نفر دانش‌آموز شهری و مابقی روستایی و در دوره متوسطه عمومی هزار و ۷۶۶ نفر شهری و ۴۷ نفر روستایی به تحصیل خواهند پرداخت.

این مسئول افزود: در دوره فنی و حرفه‌ای ۳۶۶ نفر دانش‌آموز شهری حضور پیدا می‌کنند و در دوره کاردانش نیز۳۴۲ دانش‌آموز به تحصیل خواهند پرداخت که ۱۷۴ نفر شهری و ما بقی شامل دانش‌آموزان روستایی می‌شود.

طیبیان اضافه کرد: ۷۵ نفر دانش‌آموز در شهرستان دشتی در فضای آموزشی استثنایی حضور خواهند یافت.

مدیر آموزش و پرورش دشتی گفت: در مجموع ۹ هزار و ۹۰۱ دانش‌آموز در فضاهای آموزشی شهرستان دشتی به تحصیل خواهند پرداخت.

وی یادآور شد: تعداد ۹۹۷ نفر دانش‌آموز کلاس اولی‌ها را تشکیل می‌دهند که درشهرهای شهرستان ۳۸۵ نفر پسر و ۳۵۵ نفر دختر و در مدارس روستایی نیز ۱۵۶ نفر پسر و ۱۰۱ نفر دختر حضور خواهند یافت.

این مسئول متذکر شد: پایه اول ۹۹۷ نفر دانش‌آموز، پایه دوم ۹۳۸ نفر، پایه سوم ۹۳۳ نفر، پایه چهارم ۸۱۵ دانش‌آموز، پایه پنجم ۸۱۶ نفر دانش‌آموز و پایه ششم نیز ۷۱۱ نفر دانش‌آموز سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کنند

 

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز