شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
خانه » ورزشي » فوتبال و فوتسال » علی دایی : تمام فهش هایی که دادند به خودشون و پدرمادرشون دادند!
علی دایی : تمام فهش هایی که دادند به خودشون و پدرمادرشون دادند!

علی دایی : تمام فهش هایی که دادند به خودشون و پدرمادرشون دادند!

فیلم مصاحبه جنجالی علی دایی بعد از بازی استقلال نفت

صحبت های بسیار تعمل براگیز علی دایی و حرفهایی که به تمام فوتبالی های ایران زد!

آنها گل آفساید به ما زدند اما متاسفانه تلویزیون جمهوری اسلامی ایران که دَم از اسلام می‌زند صحنه گل اول استقلال را به طور کامل نشان نمی‌دهد در حالی که این گل در صحنه آفساید به ثمر رسیده است.

علی دایی: هر چه فحش دادند به خودشان، بچه هایشان، مادرشان!

عصبانیت علی دایی سرمربی نفت از توهین های بی پایان در جریان بازی مقابل استقلال

علی دایی پس از بازی صعود به نیمه نهایی جام حذفی حسابی ازخجالت همه درآمد. سرمربی نفت که از فحاشی های صورت گرفته در استادیوم عصبانی بود در مورد استقلال ، منصوریان ، تلویزیون ، داور ، لیدرها و… صحبت کرد.

در جریان بازی نفت تهران و استقلال و در استادیوم تختی علی دایی بارها مورد فحاشی قرار گرفت. مساله اصلی اینجا بود که کادرفنی استقلال پیش از مسابقه درخواست کرده بود بازی در استادیوم آزادی برگزار شود و دایی پاسخ منفی به این درخواست داده بود.

این شاید به دلیل اصلی ایجاد اتمفسر منفی میان نیمکت نفت و استقلال شد و در نتیجه دایی را حسابی عصبانی کرد تا در کنفرانس مطبوعاتی به همه بتازد .گزیده ای صحبت های علی دایی را می خوانید.

فدراسیون باید در رفتارش تحدید نظر بکند !

علی دایی: هر چه فحش دادند به خودشان، بچه هایشان، مادرشان!

داوربعد از پنالتی ۱۲۰ دقیقه علیه ما بود

ما خوب بازی کردیم اما متاسفانه آقای خورشیدی کار قشنگ خودش که پنالتی گرفتن در دقیقه اول بازی بود را زیر سوال برد و ۱۲۰ دقیقه علیه ما سوت زد. وقتی هم بازی تمام شد دانشگر را اخراج کرد و کمر تیم من را برای بازی بعد شکست. این همه به من فحاشی شد آقای داور چکار کرد؟

جرات دارند جلوی من توهین کنند

استقلالی های واقعی حسابشان با آنهایی که توهین کردند جداست اما تمام فحش هایی که به من دادند به خودشان، به بچه هایشان، به زنانشان، به مادرشان، اگر جرات دارند بیایند جلوی خود من توهین کنند.

آرسن لوپن بازی منصوریان یعنی چه؟

وقتی خرمگاه نیست و محروم شده است منصوریان دستیار دیگرش یعنی علی چینی را فرستاد تا تماشاگران را تحریک کنند. این کارها یعنی چه؟ این کارها آرسن لوپن بازی است که دوره اش تمام شده است. اینها دارند شو بازی می کنند و تماشاگران را تحریک می کنند. این اتفاقات تقصیر کمیته انضباطی است که اصل کاری ها را محروم نمی کند و سراغ موضوعات کوچک می رود.

استقلال هستید که هستید

استقلال هستید که هستید، تماشاگر دارید با ارزش هستید اما این نمی شود که همه بیایند جلوی شما دست و پا بسته بازی کنند.

تلوزیون دم از اسلام می زند

تیم ما باید با اختلاف سه چهار گل به برتری می رسید. آنها گل آفساید به ما زدند اما متاسفانه تلویزیون جمهوری اسلامی ایران که دَم از اسلام می‌زند صحنه گل اول استقلال را به طور کامل نشان نمی‌دهد در حالی که این گل در صحنه آفساید به ثمر رسیده است. آقای مزدک میرزایی کمی انصاف داشته باش ما که استقلال و پرسپولیس نیستیم. آقایان بیایید لیگ را تعطیل کنید و ماهی یک بازی برای استقلال و پرسپولیس بگذارید. دلیل ندارد که تیم پرطرفدار برنده شود.

اگر زمین خراب بود چرا برزای گل زد؟

داور کنار همه چیز را رها می‌کند و اگر بازی برنمی‌گشت، الان ما حذف شده و استقلال بازی را برده بود. ما امروز طوری بازی کردیم که می‌توانستیم در کل ۱۲۰ دقیقه ۶،۷ گل به استقلال بزنیم و خیلی بهتر از آنها بودیم. آقایان از سه هفته پیش  شروع کردند که بگویند زمین ورزشگاه تختی خراب است؛ اگر خراب است برزای چطور گل می‌زند؟  امروز هم دیدید که با یک بازی خیلی خوب استقلال را بردیم و در کل تاکید می‌کنم بهتر از آنها بودیم.

تصمیم گیری لیدرها در تیم ها بد است

من در پرسپولیس و تیم ملی مربیگری کردم و همیشه طوری کار کردم که به کسی اجازه ندادم وارد حریم کاری‌ام شود. خیلی بد است که در بعضی تیم‌ها لیدرها تصمیم‌گیری می‌کنند. حتما جریان لیدر استقلال و درگیری او با سرپرست تیم جوانانش را آقایان شنیدند که پیگیر نشدند، اینها درد فوتبال است نه اینکه گیر بدهیم به موی فلانی و بگوییم چرا باد موی فلان شخص را به آن طرف برد. این اتفاقات است که به فوتبال لطمه می‌زند. فدراسیون باید مستقیم بر این مسئله ورود پیدا کرده و اجازه ندهد احدی وارد فوتبال شود با تصمیمات درست باید به فوتبال ما کمک شود

منصوریان : وظیفه ما است از علی دایی دفاع بکنیم

عصر ایران

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها :
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز