بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
خانه » اجتماعي » حرکتی پسندیده جهت جمع آوری وسایل گرمایشی برای کودکان نیازمند
حرکتی پسندیده جهت جمع آوری وسایل گرمایشی برای کودکان نیازمند

حرکتی پسندیده جهت جمع آوری وسایل گرمایشی برای کودکان نیازمند

حرکتی جهادی جهت جمع آوری وسایل گرمایشی برای کودکان نیازمند استان همدان

حرکتی پسندیده جهت جمع آوری وسایل گرمایشی برای کودکان نیازمند

با فرا رسیدن فصل سرما حرکتی جهادی جهت جمع آوری لباس گرم و وسایل گرمایشی برای کودکان نیازمند و کم برخوردار استان همدان نموده که با کمک پایگاه های بسیج دانشکده ها و کمک تمامی اعضای بسیج دانشجویی همزمان با سنت دیرینه شب یلدا در استان اجرا می‌شود.

بهزاد عسگری، مسئول گروه جهادی شهید حمید هاشمی از حوزه بسیج شهید آوینی دانشگاه بوعلی سینا در گفت و گو با خبرگزاری دانشجو، بیان داشت: در راستای منویات مقام معظم رهبری مدضله العالی و ابراز خرسندی معظم له از نقش تاثیرگذار جهادگران بسیج سازندگی در تحولات کشور به ویژه در حوزه فرهنگی و نقش موثر آن در پیشرفت کشور بیان داشت: گروه جهادی شهید حمید هاشمی از حوزه شهید آوینی دانشگاه بوعلی سینا بعد از فعالیت های عمرانی، فرهنگی، بهداشتی و… در تابستان در هشت روستای محروم و کم برخوردار بخش گل تپه که حدود ۲۰۰۰ نفر از دانشجویان در سه دوره یک هفته ای شرکت کرده اند.

در ادامه ایشان افزود: این طرح (طرح دست های گرم و مهربان) همزمان با هماهنگی در دو دانشگاه بوعلی سینا و شریف در قالب گروه جهادی شهید حمید هاشمی و گروه جهادی شهید محسن وزوایی برای کمک به محرومین و کم برخورداران در حال اجراست که تا کنون هم با استقبال عده ای از دانشجویان همراه بوده است که امید است روز به روز با استقبال بیشتری روبه رو شود. انتظاری که برای گروه های جهادی میرود بها دادن و حمایت مسئولین مربوطه از این حرکت های جهادی است.

کودکان نیازمند استان همدان

مسئول گروه جهادی شهید حمید هاشمی از حوزه بسیج شهید آوینی دانشگاه بوعلی سینا گفت: همزمان با سنت دیرینه شب یلدا و با فرا رسیدن فصل سرما اقدام به جمع آوری لباس گرم و وسایل گرمایشی برای کودکان نیازمند و کم برخوردار استان همدان کرده ایم.

 

 

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز