به عهد و پیمان خود وفا کنید (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶
خانه » گالري عكس » عکس حوادث » عکس فروزان مرادپور دختر دانشجوی غرق شده در سیل لرستان + واکنش استاندار
عکس فروزان مرادپور دختر دانشجوی غرق شده در سیل لرستان + واکنش استاندار

عکس فروزان مرادپور دختر دانشجوی غرق شده در سیل لرستان + واکنش استاندار

عکس فروزان مرادپور دختر دانشجوی غرق شده در سیل لرستان + واکنش استاندار

عکس فروزان مرادپور دختر دانشجوی غرق شده در سیل لرستان + واکنش استاندار

عکس فروزان مرادپور دختر دانشجوی غرق شده در سیل لرستان + واکنش استاندار

عکس فروزان مرادپور

نگین جنوب:عکس فروزان مرادپور دختر دانشجوی دانشگاه لرستان که در اثر سیل دیروز ۱۷ آبان ۹۵ در کانال آب غرق شد و فوت کرد.مرادپور اهل ایلام بوده و دانشجوی زیست شناسی.

فروزان مرادپور دانشجوی غرق شده در سیلاب خرم‌آباد.

او که اهل ایلام است چند روز پیش به دیدار آقا سید نورخدا «شهید زنده» رفته بود

عکس فروزان مرادپور دختر دانشجوی غرق شده در سیل لرستان + واکنش استاندار

عکس فروزان مرادپور دختر دانشجوی غرق شده در سیل لرستان + واکنش استاندار

دانشجویی که عصر روز گذشته بر اثر سقوط در کانال جان خود را از دست داده “فروزان مراد پور” اهل ایلام بوده و دانشجوی رشته زیست‌شناسی است

که در حین سوارشدن به خودرو در بلوار شورای خرم آباد دچار سیلاب شده و متاسفانه جان باخته است.

مدیر کل مدیریت بحران لرستان بیان کرد: جسد متوفی تحویل سردخانه شده است.

وی اضافه کرد: دانشجوی دیگر با هویت “نسرین محمدی” است که در مقطع کارشناسی شهرسازی مشغول به تحصیل بوده و اهل اصفهان است

و هم‌اکنون در بخش آی‌سی‌یو بیمارستان عشایر خرم آباد بستری است.

دستور استاندار لرستان برای بررسی علت غرق شدن دانشجویان دانشگاه لرستان

به گزارش تسنیم، استاندار لرستان در نشست ستاد مدیریت بحران استان اظهار داشت: شهرداری خرم آباد باید در قبال کشته شدن دانشجوی دانشگاه لرستان پاسخگو باشد.

هوشنگ بازوند با انتقاد از شهرداری خرم آباد افزود: با توجه به هشدارهای مدیرکل ستاد بحران استان لرستان نسبت به وقوع سیل در خرم آباد انتظار داشتیم شهرداری با آمادگی بیشتری در صحنه حاضر شود.

استاندار لرستان گفت: مدیریت و ارائه خدمات شهری بر عهده شهرداری است بنابراین مدیران شهرداری باید در قبال مشکلات پیش آمده پاسخگو باشند.

وی با اشار به مشکلات زیرگذر خرم آباد عنوان کرد: چرا پس از گذشت ۶ سال نباید نقص‌های زیرگذار میدان امام حسین(ع) برطرف شوند تا دیگر شاهد جمع شدن آب در آن نباشیم.

بازوند با اشاره به اینکه شهردار باید عذرخواهی کند تصریح کرد شهردار به جای اینکه از شهروندان و خانواده دانشجوی فوت شده عذرخواهی کند، مشکلات را به گردن دیگران می اندازد؛ من اگر مسئول این کار بودم از مردم عذرخواهی می کردم.

وی اظهار داشت: شهردار خرم آباد به دلیل نبودن پل در کنار ایستگاه اتوبوس یعنی محلی که دختر دانشجو گرفتار سیل شده است، باید تقصیر خود را بپذیرد.

استاندار لرستان افزود: شهردار زمان پذیرش مسئولیت از مشکلات و وضعیت توپوگرافی شهر خرم آباد خبر داشته است بنابراین نباید مشکلات را به گردن دیگران بیندازد.

وی دلیل سقوط دختر دانشجو به کانال و فوت شدن وی را فراهم نبودن شرایط تردد عابران پیاده از روی کانال دانست و گفت: جان یک انسان از دست رفته است لذا یک عذرخواهی از سوی شهردار توقع بی جایی نیست.

بازوند افزود: در این نشست مصوب می‌شود پس از انجام کار کارشناسی، اگر سهل انگاری از سوی شهرداری بوده، شهردار به دادگاه تخلفات اداری معرفی شود.

استاندار لرستان با اشاره به دلایل غرق شدن دانشجوی دختر گفت: عمق آب در حدی نبوده که این دختر دانشجو نتواند از کانال عبور کند لذا نبود پل در مجاورت ایستگاه اتوبوس دلیل اصلی سقوط دانشجو و کشته شدن وی بوده است.

وی با اشاره به مشکلات زیرساختی در شهر خرم آباد عنوان کرد: قبول داریم که ساخت و سازهای غیرمجاز در خرم آباد وجود دارد و زیرساخت های مورد نیاز در این شهر ایجاد نشده‌اند اما حوادث امروز ربطی به این مسائل که از سوی شهردار مطرح شدند، ندارد.

بازوند با انتقاد از ریخته شدن نخاله‌ های ساختمانی در بلوار ۶۰ متری خرم آباد گفت: سال گذشته با وجود اینکه بارها هشدار دادیم که شهرداری پل‌های موقت بر روی رودخانه خرم آباد را تخریب کند اما این اقدام صورت نگرفت و با وقوع سیل دیدیم که چه خسارت‌هایی به مردم وارد شد.

وی افزود: اکنون نیز می‌گوییم پل‌های موقت بدون مطالعه و غیرقانونی ساخته شده‌اند و باید تخریب شوند البته نمی‌دانیم شاید شهرداری به خاطر ترس از افزایش ترافیک نسبت به تخریب این پل‌ها اقدام نمی کند.

استاندار لرستان گفت: در هر حال می‌دانیم که بضاعت شهرداری و میزان درآمد سرانه آن کم است؛ بنابراین از سایر دستگاه های اجرایی می خواهیم هنگام وقوع حوادث طبیعی مانند سیل به کمک شهرداری بیایند.

رئیس دانشگاه لرستان: علت غرق‌شدن دانشجوی دانشگاه لرستان در سیل در دست بررسی است

رئیس دانشگاه لرستان با بیان اینکه علت غرق‌شدن دانشجویان دانشگاه لرستان در دست بررسی است، گفت: با شهرداری یا هر دستگاهی که در این زمینه قصور کرده است برابر ضوابط برخورد می‌شود.

خسرو عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد ضمن تسلیت درگذشت دانشجوی این دانشگاه اظهار داشت: امروز «فروزان مرادوند» دانشجوی رشته زیست‌شناسی دانشگاه لرستان که ورودی سال ۹۳ بوده براثر وقوع سیلاب جان خود را از دست داد.

وی افزود: «نسرین محمدی» دانشجوی شهرسازی و اهل اصفهان نیز که از دانشجویان این دانشگاه است با افتادن در کانال آب مجروح می‌شود که اکنون در کما به سر می‌برد وضعیت مطلوبی ندارد.

رئیس دانشگاه لرستان در رابطه با چگونگی رخ دادن این حادثه، عنوان کرد: سرویس ایاب و ذهاب دانشجویان این دانشگاه در خیابان شورا است و سه دانشجوی خواهر که قصد داشتند به خوابگاه دانشگاه برگردند حین عبور از کانال آب دو نفر از آنها در کانال غرق می‌شوند و نفر سوم به‌نام «هنگامه رحمتی» که دانشجوی رشته شهرسازی است توسط راننده سرویس و جوانی که احساس مسئولیت می‌کند بلافاصله نجات پیدا می‌کند که خوشبختانه اکنون سالم است.

وی با بیان اینکه جسد دانشجوی فوت‌شده پیداشده و اکنون در غسال‌خانه است، ابراز کرد: به خانواده این مرحومه اطلاع‌رسانی شده و دانشگاه لرستان نیز اعلام آمادگی کرده است به‌محض رسیدن خانواده وی به استان شرایط اسکان آنها را فراهم کند و فردا پس از انجام مراحل قانونی پیکر این دانشجو به‌سمت ایلام تشییع شود.

عزیزی گفت: هماهنگی‌هایی انجام می‌شود تا تیمی متشکل از دانشجویان و مسئولان در مراسم تشییع و خاکسپاری این دانشجو حضور پیدا کنند.

وی تصریح کرد: امشب در جلسه ستاد بحران استان که با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی و فرمانده انتظامی لرستان برگزار شد مصوب شد تا فردا دلیل غرق شدن این دانشجویان بررسی شود.

رئیس دانشگاه لرستان اظهار داشت: در جلسه امشب مصوب شد با شهرداری یا هر دستگاهی که در این زمینه قصور کرده است برابر ضوابط برخورد شود.

منبع:ایسنا/تابناک/تسنیم

گردآوری: سایت تفریحی و سرگرمی نگین جنوب

عکس فروزان مرادپور دختر دانشجوی غرق شده در سیل لرستان + واکنش استاندار
5.00/55
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز