هنر ما را به گونه اي رويايي از درد هستي رها مي سازد.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶
خانه » سرگرمی » خواندنی و دیدنی » دختری که پرده بکارت خود را به حراج گذاشته است
دختری که پرده بکارت خود را به حراج گذاشته است

دختری که پرده بکارت خود را به حراج گذاشته است

رقابت برای پاره کردن پرده بکارت دختر ۱۸ ساله رومانیایی

رقابت برای پاره کردن پرده بکارت دختر 18 ساله رومانیایی

همه جور مزایده دیده بودیم بغیر از این مزایده وحشتناکی که توسط یک دختر ۱۸ ساله پیشنهاد شده موجب تحیر و تعجب همه شد به علت اینکه دختران زیادی خود را به فروش می گذارند اما این بار حرف به مزایده گذاشتن در ازای بیشترین مبلغ است!دختر باکره رومانی پرده بکارت خود را به ازای بیشترین مبلغ پیشنهادی به حراج می گذارد! او می گوید که خریداران می توانند بعد از صحبت خصوصی با او تصمیم بگیرند.

“ألکسندرا خافرین” گفته است که هر یک از متقاضیان می تواند یک شب به صورت رایگان مرا ببیند تا درباره جزییات مسئله با هم گفتگو کنند.

دختری که پرده بکارت خود را به حراج گذاشته است

مزایده برای پاره کردن پرده بکارت دختر ۱۸ ساله 

دختری که پرده بکارت خود را به حراج گذاشته است و مردان باید برای پاره کردن پرده بکارت وی رقابت داشته باشند. دختر باکره به ازای بیشترین مبلغ خود را به حراج گذاشته است. این دختر نوجوان که اهل رومانی می باشد خودش را در ازای بیشترین مبلغ پیشنهادی به مزایده گذاشت.

شاید همه ی ما شنیده باشیم دختران زیادی به هر دلایلی خود را به مزایده می گذارند،اما این بار خبر از حراج گذاشتن یک دختر رومانی به ازای بیشترین مبلغ پیشنهادی است.“ألکسندرا خافرین ” دختر نوجوان ۱۸ ساله ای که خود را به مزایده گذاشت. به نوشته الیوم السابع، این دختر ۱۸ ساله رومانی گفته است که خود را به ازای بیشترین مبلغ پیشنهادی واگذار می کند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز